Koncepcja
Wizualizacja
Dobór materiałów

Rysunki techniczne budowlane: instalacyjne, rozwinięcie ścian
Lista zakupów
projekt funkcjonalno-przestrzenny – rzuty z góry
projekt wykonawczy

Projekt kompleksowy

Jest to propozycja zawierająca pełne opracowanie koncepcyjne w postaci wizualizacji 3d oraz projektu wykonawczego, na który składają się rysunki techniczne budowlane, instalacyjne, rozwinięcia ścian a także zestawienia ilościowe oraz przygotowanie zamówień na materiały, w szczególności płytki, podłogi, ceramikę, armaturę, oświetlenie (lampy i osprzęt).
Projekt koncepcyjny w postaci wizualizacji 3d jest fotorealistycznym przedstawieniem koncepcji projektanta wnętrz. Projekt wykonawczy zostaje opracowany po zaakceptowaniu projektu koncepcyjnego i każda modyfikacja wynikająca z wprowadzanych przez Klienta zmian jest dodatkowym opracowaniem. Cena projektu kompleksowego jest różna dla kuchni i łazienek oraz pozostałych pomieszczeń, ze względu na zakres opracowania .

W cenie projektu kompleksowego są 3, 4 spotkania

  • Kuchnie i łazienki w cenie 300zł/m2

  • Pozostałe pomieszczenia w ceni od 130 – 300 zł/m2 w przypadku powierzchni do 150m2

  • Większe realizacje wyceniane są ryczałtowo i indywidualnie

Projekt z nadzorem autorskim

Projekt kompleksowy plus nadzór nad jego wykonaniem to dokonywanie w imieniu Klienta wszystkich zamówień, kontrola jakości i montażu, pilnowanie harmonogramu prac. Koszt nadzoru autorskiego to 80% wartości projektu.

Nadzór wyrywkowy – nadzór oparty na jednorazowych przyjazdach autora projektu na miejsce realizacji w zależności od potrzeb klienta. Projektant kontroluje poprawność przebiegu prac pod względem jakościowym i zgodności z projektem. Koszt przyjazdu na terenie Krakowa to 150zł – 300zł w zależności od czasu jaki projektant poświęci na miejscu.

Dobre ceny
Dzięki stałej współpracy ze sklepami mam możliwość uzyskać duże rabaty cenowe , a także mam dostęp do najnowszych produktów i najlepszych ofert cenowych.

Cena projektu wnętrza on-line

Pracuję na terenie małopolski, dojeżdżam do 200km od Krakowa.

W przypadku dalszej odległości od Pństwa proponuję wykonanie projektu on -line co gwarantuje niższą cenę jego wykonania a także przyspiesza znaczenie jego realizację.

Wykonanie takiego projektu to oszczędność 30% od cen projektu kompleksowego.

 

Sam projekt koncepcyjny

Koncepcja bez rysunków technicznych wyceniania jest ryczałtowo w zależności od zakresu opracowania.

 

Wizualizację projektów wnętrz , moich realizacji można obejrzeć w galerii – wnętrza na stronie.